Ralf Kemper door supporters uitgeroepen tot ‘Speler van het Jaar’

24 mei 2019

De supportersvereniging van vv Gemert heeft donderdagavond de Speler van het Jaar bekend gemaakt. Dat is Ralf Kemper. De prijs werd hem tijdens de clubavond in de kantine overhandigd door zijn vader.

Ook werd Thijs van Pool gehuldigd voor zijn topscorerstitel. Het seizoen is nog niet voorbij, maar Thijs van Pol leidt met een straatlengte voorsprong en zal ook de topscorer van de Hoofdklasse B worden. De teller staat nu op 33, met nog één wedstrijd te gaan, komende zondag tegen Baronie.

De Supportersvereniging nam donderdag ook afscheid van de vertrekkende spelers, de jongens die na dit seizoen niet meer terugkeren in het zwartwit, en verzorger Koen Verheijen.  Zie hieronder de foto’s.

 

Deel bericht

Terug naar boven