Pupil van de Week: Rodrigo Lopes Sarmento

8 oktober 2019
Pupil van de Week bij de wedstrijd Gemert-Hercules van komende zondag is Rodrigo Lopes Sarmento. Rodrigo is 10 jaar oud en woont in Gemert. Hij voetbalt in JO11-5 als spits.
Zijn favoriete voetbalclubs zijn Portugal, Juventus en Sporting Lissabon. Zijn favoriete speler is zonder twijfel Ronaldo. Rodrigo heeft verschillende hobby’s: tekenen, voetbal en gamen op de Play Station.
Rodrigo heeft een broertje, Diogo van 8 jaar oud. Samen met zijn vader Vitor en moeder Carina komen ze zondag als VIP naar ons sportpark. Overigens is vader zelf ook een goede voetballer, hij heeft al een aantal jaren training aan het team waarin zijn zoon speelt.
Wij wensen het gezin Lopes Sarmento veel plezier toe komende zondag!

Deel bericht

Terug naar boven