Oproep ouders/verzorgers JO10 en JO11

19 augustus 2019
Beste ouders, verzorgers,

Bij deze wil ik alle ouders, verzorgers en begeleiders van de JO 10 en JO11 uitnodigen voor een korte kennismakingsbijeenkomst.  Deze bijeenkomst is op woensdag 21 augustus om 19.30 uur in de kantine van voetbalvereniging Gemert.

Het is een bijeenkomst om kennis te maken met de ouders, begeleiders en met de vereniging.  Tevens zijn we altijd op zoek naar vrijwilligers om alle werkzaamheden bij de vereniging rond te krijgen. Ik zoek nog trainers, begeleiders voor sommige teams.

Zouden jullie eens willen overwegen om jullie iets kunnen/willen betekenen voor de kinderen of voor de club?

Ik hoop jullie as woensdag te mogen begroeten.

Met vriendelijke groet,

Mirjam Sanders
Coördinator JO 10 en JO 11

Deel bericht

Terug naar boven