Oproep aan jeugd: géén voetbal toegestaan op velden!

15 maart 2020

We merken de afgelopen dagen dat meerdere groepjes jongeren op oneigenlijke wijze toegang verkrijgen tot het sportpark en gaan voetballen op de (kunst)grasvelden van onze club. Wij willen op deze manier nogmaals duidelijk maken dat sportpark Molenbroek tot het einde van deze maand GESLOTEN is om zo de verspreiding van het coronavirus zoveel als mogelijk te beperken.

Wij begrijpen dat de jeugd na het stilleggen van wedstrijden en trainingen veel zin heeft om te voetballen,  maar benadrukken dat sportpark Molenbroek niet als locatie kan dienen. Het is tot en met 31 maart NIET toegestaan om op de velden van vv Gemert te voetballen en rekenen daarbij op ieders medewerking.

Bij voorbaat dank.

Het bestuur vv Gemert

 

Deel bericht

Terug naar boven