De O13 wordt met de week sterker en sterker!

23 november 2017

Na een goede start in de 2e divisie zit het de O13-1 de laatste weken niet bepaald mee, met verliespartijen tegen onder meer koploper VVV (1-2 ) in de laatste minuut en Achilles’ 29 (2-1) . Daar kwam  afgelopen week een 1-3 verlies bij tegen MVV.

Nu zijn de laatste weken wat betreft resultaat niet goed verlopen, maar door deze nederlagen wordt de O13-1 wel wekelijks sterker en sterker. Zo komt de voetbalgedachte steeds beter in het team en de ontwikkeling van de spelers is in volle gang. Daarin worden grote stappen gezet.

Komende zaterdag treft de O13 in de 2e divisie NEC/FC Oss O13-2 om 11.30 op sportpak Molenbroek. Dan kan er weer een stap gezet worden in de goede richting wat ontwikkeling betreft en hopelijk resulteert dit dan uiteindelijk ook in 3 punten. Het team van trainer Ricardo van Gaal neemt het voor de winterstop nog op tegen :

JVC Cuijk (uit)

DZC’68 (thuis)

SV Venray (uit)

Laten we met z’n alle hopen dat de O13-1 ook volgend seizoen te bewonderen is in de sterk bezette 2e divisie!

 

 

 

Deel bericht

Terug naar boven