Mooie reünie Gemert 1 ‘van de vorige eeuw’

8 september 2019

Het sportpark van vv Gemert was zaterdagmiddag het decor voor ‘de toppers van toen’. Bij de reünie van ‘het Gemert 1 van de vorige eeuw’ was een groot aantal eerste-elftalspelers uit de jaren zestig, zeventig, tachtig en negentig bij elkaar om oude verhalen over de tijd van toen op te halen. Een dag vol prachtige herinneringen, anekdotes en sterke verhalen die in de loop der jaren nog iets sterker zijn geworden.

’s Middags was er na een korte ontvangst een mini-toernooitje op het hoofdveld. De oude glorie bleek nog opvallend fit. Geweldig om te zien dat de karakteristieke bewegingen en acties van toen tig jaar na dato nog steeds herkenbaar zijn. In twee uur werd een flink aantal wedstrijdjes afgewerkt. ’s Avonds kwam iedereen bij elkaar in de kantine voor een hapje en een drankje.

Alle aanwezigen: bedankt voor een mooie dag!

Deel bericht

Terug naar boven