MO17 overtuigend naar kampioenschap

24 december 2018

Gemert MO17, met als staf Paul Beyer, Robert Sterken, Maite Vereijken, Noortje Huvenaars en Willie Vereijken, pakte het kampioenschap in de 2e klasse met een doelsaldo van 34 voor en 6 tegen.

Topscoorster werd Danique van den Eijnde met 12 doelpunten. Het kampioenschap werd binnengehaald in Schijndel, dat bij winst zelf ook nog het kampioenschap had kunnen pakken, maar Gemert draaide een 2-1 ruststand om in een 2-4 eindstand en werd zo dus kampioen.

Met 7 overwinningen en 1 gelijkspel waren de zwartwitten duidelijk de beste in hun klasse, waarin overigens nu nog één wedstrijd op het programma staat, maar die zal waarschijnlijk niet meer gespeeld zal worden omdat de kampioen al bekend is.

Nadat de titel op maandagavond al werd veiligggesteld werd het kampioenschap op zaterdag 15 december gevierd in de kantine.

Meiden en staf, hartelijk gefeliciteerd met jullie kampioenschap!

Verslagje : Andrew Jacobs
Fotograaf : Hans van den Eijnde

Deel bericht

Terug naar boven