MO17-1 heeft nieuwe sponsor en succes!

13 oktober 2023

Het meisjes onder 17-team van vv Gemert won afgelopen zaterdag thuis van Boekel Sport en rondde daarmee fase 1 van de competitie goed af met een derde plaats. We willen nieuwe sponsor van Helvoort Registermakelaars in  Assurantiën bedanken voor de nieuwe tenues.

Er staat inmiddels een hecht en goed georganiseerd team en er wordt hard voor elkaar gewerkt, waardoor 4 van de 6 wedstrijden gewonnen werden en we alleen in kampioen Vianen/Beers onze meerdere moesten erkennen. We maakten zelfs 20 goals in die zes
wedstrijden, waar een aantal hele mooie bij zaten.

Het team is een mooie mix van technisch begaafde speelsters, meiden die voorop gaan in de strijd en de rest motiveren, scorende spitsen en zeker ook een verdediging en keepster die de rest vertrouwen geven. De trainingen zijn vooral gezellig maar er
wordt stiekem veel geleerd.

Meidenvoetbal bij vv Gemert heeft weer een stijgende lijn te pakken met drie mooie meidenteams: Mo13, Mo17 en Mo20. Lijkt het je leuk hier bij aan te sluiten, meld je dan aan. Je bent van harte welkom!

Deel bericht

Terug naar boven