Met supportersbus mee naar SJC?

28 augustus 2023

Op woensdag 20 september speelt Gemert 1 in de tweede voorronde van de TOTO KNVB-beker tegen vierdedivisionist SJC. Natuurlijk hopen we op veel support in Noordwijk. Daarom rijdt er die dag een speciale supportersbus*.

Ga je mee om de zwartwitten aan te moedigen op weg naar het hoofdtoernooi van de beker? Voor 7,50 euro p.p. ben je verzekerd van een plekje in de bus. De wedstrijd in Noordwijk begint om 20.00 uur. De exacte vertrektijd wordt later bekendgemaakt, maar zal aan het einde van de middag zijn.

Inschrijven is eenvoudig. Stuur een mailtje naar pr@vvgemert.nl met vermelding van naam, leeftijd en 06-nummer. De betaling vindt plaats bij entree van de bus.

* de bus rijdt alleen bij voldoende aanmeldingen

Deel bericht

Terug naar boven