Medewerkersfeest op vrijdag 22 april!

12 april 2022

Op vrijdag 22 april houdt voetbalvereniging het grote Medewerkersfeest. Door corona is het even geleden, maar graag zetten we onze vrijwilligers – al die mensen die zich belangeloos inzetten en zo de club draaiende houden – graag weer in het zonnetje. Dan doen we vrijdag, met een spetterend, geheel verzorgd feest.

Alle medewerkers krijgen een uitnodiging, via groepsapp’s of persoonlijk.

Kom je vrijdag de 22e naar de kantine? Dan stappen we samen in de tijdmachine met muziek uit vervlogen en minder vervlogen tijden. Als je de uitnodiging hebt gekregen, meld je dan aan via een mailtje naar activiteiten@vvgemert.nl. Geef je naam door en laat weten of je alleen of met partner komt.

Graag tot vrijdag 22 april!

 

 

Deel bericht

Terug naar boven