Mats van Schijndel Pupil bij Gemert-Hercules

6 oktober 2021

Pupil van de Week bij de wedstrijd Gemert-Hercules van komende zondag is: Mats van Schijndel!

Mats is 9 jaar (bijna 10, want over een paar weken is hij jarig). Hij woont in Gemert met vader Bas van Schijndel en moeder Anke Geerts. Mats heeft 2 broertjes: Deen (3) en Mels (8). En ze hebben een hond als huisdier en die heet Lev.

Mats voetbalt in de JO11-4 achterin. Hij wil ook graag op het middenveld spelen, omdat hij ook een keer wil scoren, maar dat mag niet altijd. Mats is fan van PSV en hij vind Denzel Dumfries – nu bij Inter Milaan – de beste speler.

Zijn hobby’s zijn voetballen, freerunnen en gamen.

Wij wensen Mats als VIP en het hele gezin Van Schijndel heel veel plezier toe bij de wedstrijd!

Deel bericht

Terug naar boven