Mark, bedankt voor alle mooie jaren in het zwartwit!

28 mei 2017

Mark van Dijk is zondagmiddag op fraaie wijze uitgezwaaid. In een speciale afscheidswedstrijd op sportpark Molenbroek speelden Gemert 1 en een door Mark samengesteld team met oud-ploeggenoten tegen elkaar. Zo stonden er na 13 uur heel wat oud-coryfeën op het veld. Wat te denken van Anthony Geurts, Thijs van Pol, Bas van der Reijken, Robbert van Lankveld, Jorg Hazenveld en natuurlijk tweelingbroer  Erik. Coaches waren Bert Ruijsch en Anton Janssen.

Vooraf werden fakkels afgestoken en werd Mark toegesproken door voorzitter Carlo Hazenveld. De spelers maakten er vervolgens een sportieve pot van van twee keer een half uur, waarbij Mark enkele minuten voor tijd een publiekswissel kreeg.  Onder luid applaus werd hij vervangen door zijn drie zoontjes, die er nog veel zin in hadden en de voorsprong voor oud-Gemert nog even flink opschroefden.

Na afloop bleef het nog lang gezellig in de kantine.

MARK, BEDANKT VOOR ALLE MOOIE JAREN IN HET ZWARTWIT!

Deel bericht

Terug naar boven