Leden van Verdienste en jubilarissen gehuldigd bij Nieuwjaarsreceptie

8 januari 2017

Tijdens de altijd gezellige Nieuwjaarsreceptie in de kantine van vv Gemert werden zondagmiddag tal van jubilarissen gehuldigd. Liefst dertien trouwe leden werden in het zonnetje gezet. Ook werden drie nieuwe Leden van Verdienste benoemd.

De Nieuwjaarsreceptie is een mooie traditie van vv Gemert. In vroeger jaren altijd op 1 januari, inmiddels al vele jaren op de eerste zondag van januari, niet zijnde 1 januari. Ook zondagmiddag kwamen weer veel ras-GVV’ers bijeen in de kantine om het glas te heffen op het nieuwe jaar.

De Leden van Verdienste, (vlnr) Wilbert Veldman, Mark Roijackers en Jan Rambags:

25 JAAR: Fons van de Velden, Frans Francissen:

40 JAAR: Carlo Crommentuijn, Arno Kersten, William van den Boogaard, Fons van Extel:

60 JAAR: Frans Rooijmans, Henk van Berlo, Noud Snijders, Cees van Extel:

65 JAAR: Joop van Wetten, Ber Vogels, Gerrit van Ganzewinkel

 

 

Deel bericht

Terug naar boven