Kees Brugmans ook volgend seizoen bij vv Gemert; selectie compleet

25 juni 2020

Kees Brugmans speelt ook volgend seizoen in de selectie van Reinald Boeren. De Gemertse verdediger completeert daarmee de selectie van de zwartwitten voor volgend seizoen, die komende week zijn laatste trainingen heeft voor de vakantie en vervolgens eind juli de draad weer oppikt richting het nieuwe seizoen in de derde divisie.

De selectie voor komend seizoen bestaat uit de volgende namen:

Selectie vv Gemert: Bono Barten; Cas Jansen; Kees Brugmans; Ties van Zon; Willem den Dekker; Jeffrey Ket; Coen Brouwers; Moreno Koenders; Joost  Habraken; Joop Daniëls; Stijn Goossens; Luc Lentjes; Bram Jacobs; Erik van Loon; Stijn van den Broek; Gregory Lammers; Johan van Lierop; Hazem Ben Rouba; Stefan Tielemans; Jorg van Zutphen; Mark Westerlaken; Jens Leijten; Jeremy Raaijmakers.

 

 

Deel bericht

Terug naar boven