JO17-1 pakt beker met overtuigende zege!

16 juni 2019

Wat een weekend is dit voor onze zwartwitten. Na de succesvolle zaterdagmiddag met promoties voor Gemert 1 en JO19-1 deed ook JO17-1 zondagmiddag een duit in het zakje. Op het complex van UDI’19 werden de districtsfinales van de beker gehouden. Gemert JO17-1 nam het op tegen Scharn en won overtuigend met 5-1, na een 1-1 ruststand. Proficiat mannen!

De andere twee ploegen uit Gemert die deelnamen aan het bekertoernooi haalden het niet. MO19-1 trof in Scharn een opponent die een maatje te groot was: 3-0. JO13-1 pakte onlangs al de beker door in Mierlo-Hout te winnen van Someren. Nu speelde de ploeg een mini-toernooitje met duels van 30 minuten tegen bekerwinnaars uit andere districten. Tegen Sparta’18 werd het in de ochtend 0-0, daarna werd verloren van Zwentibold met 2-3. De afsluiting tegen gastheer UDI’19 werd een kleine 1-0 nederlaag.

Deel bericht

Terug naar boven