Interne cursus Jeugdvoetbal Trainer-Coach in najaar 2019

4 september 2019

We starten dit najaar bij vv Gemert de cursus Jeugdvoetbal Trainer-Coach. Een cursus voor vooral beginnende trainers waarin de focus ligt op het verantwoord omgaan met kinderen in hun voetballeerproces. Zes avonden (van 19.30 uur tot ongeveer 21.30, uiterlijk 22.00 uur) en wat uurtjes thuiswerk is de investering die gevraagd wordt van de cursisten. Maar bij het voltooien van de cursus heb je ook een stevige basis te pakken!

De cursusavonden zijn de maandagen 30-9, 21-10, 4-11, 18-11, 2-12 en 16-12.

Op sommige avonden zullen we buiten een praktijkopdracht uitvoeren, dan is trainingskleding dus gewenst, dat wordt op tijd aangekondigd. Pennen en aantekenpapier verzorg je zelf.

Thema’s die behandeld worden:

– Structuur van voetballen, hoe kijken we naar voetbal, hoe leren we voetballen?

– Wat is coachen?

– De bij de club gehanteerde spel-, pedagogische- en didactische principes.

– Techniek en tactiek.

– Fysieke begeleiding: van Duvelke naar A-selectie.

– Mentale begeleiding: de groeimindset.

– De werkgebieden van de trainer: trainingen/wedstrijden/begeleiding.

Voor extra informatie en inschrijven kan men zich wenden tot de cursusleider Toine Ketelaars, Hoofd Jeugdopleiding vv Gemert. E-mail: hoofdjeugdopleiding@vvgemert.nl of 06-13310318. Inschrijven is mogelijk tot ongeveer 25 september. Maximaal aantal deelnemers: 12.

Deel bericht

Terug naar boven