Inschrijving teams BVT 2017 geopend

22 december 2016

 

Recreanten opgelet! Het is weer zover; teams kunnen zich weer inschrijven voor het Bourgondisch Voetbaltoernooi dat in 2017 voor de derde maal zal worden georganiseerd op Sportpark Molenbroek. Dit jaar vindt het toernooi plaats op 23-24 en 25 juni. Net als voorgaande jaren zal het hele weekend in het teken staan van voetbal, muziek, bourgondisch genot en vooral veel gezelligheid. Daarnaast is de organisatie van plan om het toernooi dit jaar nog grootser aan te pakken dan andere jaren. Als tipje van de sluier kan alvast verklapt worden dat op zaterdagavond feestband PROOST! de feesttent op zijn kop zal komen zetten!

Gedurende het weekend zal er net als voorgaande jaren een voetbaltoernooi worden gespeeld voor zowel recreatieve herenteams (4e t/m 6e klasse KNVB) alsmede recreatieve vrouwenteams (2e klasse KNVB). De teams overnachten zowel op de vrijdag als de zaterdag in grote legertenten op het voetbalterrein van v.v. Gemert, waarbij tevens wordt gezorgd voor 2 x ontbijt en een groot bourgondisch buffet op de zaterdagavond. Het hele weekend zal bol staan van voetbal, plezier en veel muzikaal spektakel. De klap op de vuurpijl is de grandioze feestavond die op zaterdagavond 24 juni plaats zal vinden in de grote feesttent op de parkeerplaats van v.v. Gemert. Dit bourgondische weekend mag je als voetbalteam zeker niet missen. Zorg dat je erbij bent!

Aanmelden kan door een e-mail te sturen naar voetbaltoernooigemert@gmail.com.
Volledige inschrijving en betaling dienen te zijn voldaan voor 12 februari 2017.

 

Wat:                      Bourgondisch Voetbaltoernooi 2017

Wanneer:           Vrijdag 23 juni t/m zondag 25 juni 2017

Locatie:                Voetbalterrein en parkeerplaats v.v. Gemert

Voor wie:            Recreatieve seniorenteams (KNVB) ; Heren 4e t/m 6e klasse, Dames vanaf 2e klasse

Kosten:                € 70,- p.p., met 50 consumptiebonnen per team

Deel bericht

Terug naar boven