In Memoriam: Tonny Schoonings

21 augustus 2023

Tot onze grote droefenis bereikte ons het bericht van het overlijden van Tonny Schoonings. 

Tonny was een bekend gezicht op sportpark Molenbroek. Hoewel woonachtig in Beek en Donk was hij een rasechte G.V.V.’er. Vorig jaar werd hij nog gehuldigd voor het 65-jarig lidmaatschap van de zwartwitten.

Tonny speelde in zijn voetbaljaren in meerdere seniorenteams, waaronder Gemert 4, Gemert 7 en Gemert 11. En hij maakte natuurlijk deel uit van Aauw Gimmert 3. Dit vermaarde team moest vorige week nog afscheid nemen van Gerrit van Ganzewinkel en ziet nu binnen enkele dagen ook Tonny wegvallen.

In het seizoen dat ‘Gimmert 3’ kampioen werd, vijftig jaar geleden, was Tonny de spits en topscorer. Hij maakte dat seizoen elf doelpunten.

Van Gemert 11 was hij ook nog enkele jaren leider.

We wensen Carla, kinderen, familie, vrienden en kennissen heel veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies.

Bestuur vv Gemert

 

Deel bericht

Terug naar boven