Hallo voetballertjes bij vv Gemert!

18 november 2023

Ook dit jaar zal Sint Nicolaas samen met zijn Pieten een bezoekje brengen aan de jongste leden van vv Gemert. Op woensdag 22 november 2023 verwelkomen wij hen in de kantine van onze vereniging. Het programma voor deze dag is in twee groepen opgesplitst, iedere voorstelling duurt ongeveer een uur.

Om 17.00 uur zijn welkom de kinderen van de Duvelkes en de Mini-F
Om 19.00 uur verwachten wij de kinderen van de JO8, JO9 & de G-jeugd

Deze week ontvang je een uitnodiging en kleurplaat, deze mag je kleuren, verven en beplakken. Hiermee is een leuke prijs te winnen, dus doe je best! De kleurplaat ontvangen wij graag samen met je aanmelding.

Aanmelden kan tot uiterlijk woensdag 15 november 2023 in de daarvoor bestemde box vooraan in de gang bij de terreinmeesters.

Deel bericht

Terug naar boven