Grote stap met oog op selectie vv Gemert volgend seizoen

20 februari 2016

De Technische Commissie van vv Gemert heeft een grote stap gezet in de samenstelling van de selectie voor volgend seizoen. Met liefst dertien spelers van de huidige groep is reeds een akkoord bereikt; zij spelen ook volgend seizoen in het zwartwit. Het gaat om de volgende spelers: Mark van Dijk, Kees Brugmans, Davy Vermeulen, Jori Vermeulen, Ronny van den Elzen, Joost Habraken, Jens Leijten, Bart van Berlo, Yoeri Vissers, Coen Brouwers, Daan Fonken, Vincent Buijssen en Ralf Kemper.

Met een aantal spelers moeten de gesprekken nog volgen. Daarover later meer. Zoals bekend vertrekt Thijs van Pol aan het einde van het seizoen bij Gemert. Hij maakt de stap naar het betaald voetbal bij eerstedivisionist FC Oss. Ook Mark Kuijpers neemt straks afscheid van Gemert. De linkerverdediger uit Deurne is aan zijn eerste seizoen bezig op sportpark Molenbroek.

 

 

 

 

Deel bericht

Terug naar boven