Grote Club Actie weer van start!

21 september 2017

Beste leden, trainers, leiders en ouders,

Op 16 september gaat de Grote Clubactie weer van start. Onze JO-13 t/m JO-10 ontvangen hiervoor een verkoopboekje en worden verzocht om loten te verkopen waarmee ze leuke beloningen kunnen verdienen/winnen, zie ook onder jeugdnieuws op de site.

Maar de kracht voor het wel/niet slagen voor deze actie ligt bij u: trainer, leider en ouder als ‘aanjager’. Wij verzoeken u dan ook allemaal de verkopertjes zoveel mogelijk te ondersteunen door ze te enthousiasmeren en positief te stimuleren.

Alle oudere spelers, inclusief veteranen, krijgen per lid twee loten toegewezen (2x € 3,-) om te verkopen óf om zelf een gokje te wagen; er zijn immers mooie prijzen te winnen.

De opbrengst van deze actie raakt iedereen direct met extra ondersteuning voor de sport; kosten zaalvoetbal in de winter, aanschaf materiaal óf indirect ter voorkoming van bijvoorbeeld hogere contributiekosten. Kortom: help ons om jullie te helpen!

Dit zijn de belangrijkste data!

11-15 september            Overdracht inschrijfboekjes JO-13 t/m JO-10

16 september                 Start verkoop

Medio oktober               Uitdelen van de loten hogere elftallen aan leiders

Uiterlijk 21 november    Laatste kans inleveren van intekenboekjes

13 december                  Trekking Grote Clubactie

 

Alvast bedankt!

Bestuur vvGemert

Deel bericht

Terug naar boven