Vrijdagavond: Groot Beiers carnavalsfeest bij vv Gemert!

12 februari 2017

Dirndl’s, Schlagers, bierpullen, Lederhosen, lange houten tafels……

Op vrijdag 17 februari is het zover; dan wordt de kantine van vv Gemert omgetoverd tot een Duitse Bierstube en vindt de eerste editie van het groot Beiers Carnavalsfeest plaats

Het carnavalsfeest van voetbalvereniging Gemert wordt daarmee in een nieuw jasje gestoken! Op het ‘Groot Beiers Carnavalsfeest’ zijn alle senioren en A-junioren welkom, met aanhang.

Er worden spelletjes georganiseerd in Beierse stijl, er is een DJ én livemuziek van een zanger. Ook wordt de 46e Prins van vv Gemert onthuld! Wie worden de opvolgers van Sharon Sleegers en Kim van Stiphout?

LET OP: Wil je als team of als (vrienden)groep zeker zijn van een zitplaats op deze mooie avond, dat kan. Je kunt een lange tafel nu reserveren! Meld je aan via een mailtje en je kunt op vrijdag 17 februari zo aanschuiven: carlo@larocfinancieeladvies.nl    

TOT DAN!

 

Deel bericht

Terug naar boven