Geslaagde thema-avond medische begeleiding

28 oktober 2015

Afgelopen week vond in de kantine van vv Gemert een thema-bijeenkomst plaats over medische begeleiding en blessurepreventie en alles wat daarmee samenhangt. Er werd een presentatie gehouden door Rolf Timmermans en Pim van Duin, twee leden van het gerenommeerde TopSupport, het medisch sportgezondheidscentrum van de St. Anna Zorggroep, verbonden aan het Geldropse St. Anna-ziekenhuis.

Rolf Timmermans is sportarts en maakt al een aantal jaren deel uit van de medische staf van PSV. Hij en Van Duin informeerden de aanwezigen in de kantine breed over allerlei aspecten van de medische begeleiding van sporters en voetballers in het bijzonder. Over blessurebehandelingen, periodisering, de zogenoemde Verheijen-methode, de risico’s van spelen op kunstgras, etc, etc.

De opkomst was niet groot, maar dat kwam de interactie alleen maar ten goede, waardoor het een zeer boeiende avond werd.

 

 

Deel bericht

Terug naar boven