Gemerts Ballonfestijn groot succes!

3 september 2017

De 25e editie van het Gemerts Ballonfestijn is een groot succes geworden. Zowel vrijdag als zaterdag waren de velden van vv Gemert omzoomd met rijen mensen. Vele duizenden zagen, veelal in een lekker zonnetje, in totaal bijna veertig ballonnen de lucht ingaan, begeleid door muziek van de Weavers, de Notenknaauwers en de Wine Children en op beide dagen een optreden van het Jachthoorn- en Trompetterkorps Gemert.
Er waren mooie exemplaren bij. De meeste aandacht werd getrokken door de Racer, het enorme gevaarte dat vrijdag noodgedwongen aan de grond moest blijven, maar zaterdag toch het luchtruim koos. Een prachtig gezicht!
Hieronder een impressie, met foto’s van Frans Brzoskowski en vanuit de lucht van Mezenberg Techniek.

Deel bericht

Terug naar boven