Gemert wint oefenduel met Venray: 3-2

9 januari 2024

Gemert 1 heeft het oefenduel met sv Venray dinsdagavond met 3-2 gewonnen. Die stand was bij rust al bereikt.

Op het goed bespeelbare hoofdveld van een ijskoud sportpark Molenbroek opende Ralf Kemper de score voor Gemert, waarna sv Venray op gelijke hoogte kwam. Vervolgens brachten Yentl Meyssen en Dylan van Diepen de marge op twee. Op slag van rust deed de vierdedivisonionist opnieuw iets terug: 3-2.

Na rust werd er volop doorgewisseld. In de score kwam geen verandering meer.

De ploeg van trainer Reinald Boeren gaat zich nu opmaken voor de hervatting van de competitie, zondag met een thuiswedstrijd tegen TEC uit Tiel.

Gemert: Tielemans; Deben (Migchels), Meyssen (Brugmans), Jacobs, Van den Broek (Deben); Van Gerven (Ben Rouba), Ben Rouba (Van Zutphen), Achten (46. Hanenberg); Michels, Kemper, Van Diepen (46. Kizir).

Deel bericht

Terug naar boven