Gemert klopt Wittenhorst ruim: 5-0

8 januari 2019

Gemert heeft dinsdagavond de oefenwedstrijd tegen eersteklasser rksv Wittenhorst  uit het Limburgse Horst aan de Maas met overtuigende cijfers gewonnen. Het werd op sportpark Molenbroek 5-0 voor de zwartwitten.

De thuisploeg kwam scherp voor de dag en kwam al in de zevende minuut op voorsprong door een treffer van Thijs van Pol, die raak kopte uit een voorzet van Lars Teuben. Rond het kwartier maakte Willem den Dekker van dichtbij 2-0 en Jasper Lalisang bepaalde de ruststand op 3-0.

Na de hervatting prikte Thijs van Pol nog twee keer raak, in de 52e en 67e minuut, daarmee zijn persoonlijke totaal van de dag opschroevend naar drie.

Komende zaterdag speelt de ploeg van Reinald Boeren opnieuw op eigen veld, dan tegen collega-hoofdklasser AWC uit Wijchen. Dat duel begint om 18 uur.

Deel bericht

Terug naar boven