Gemert klopt Real Lunet: 2-5

1 februari 2017

Gemert 1 heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de volgende ronde van de Provincie Brabant Cup. De ploeg van Dennis Dekkers won met 2-5 van Real Lunet.

Real Lunet komt uit in de derde klasse, dus Gemert was favoriet en dat kwam op sportpark Bergenshuizen in Vught uiteindelijk ook in de score tot uiting. De openingstreffer kwam op naam van Gemert-verdediger Kees Brugmans: 0-1. Real Lunet kwam net voor rust op gelijke hoogte. Na rust trok Ron Jansen alle aandacht naar zich toe. De spits scoorde afgelopen zondag al twee keer tegen DESO en was dinsdagavond opnieuw erg trefzeker. Hij scoorde liefst vier keer. Tussendoor kwam Real Lunet door een penalty aan zijn tweede doelpunt.

Gemert gaat zich nu opmaken voor de thuiswedstrijd tegen DHC, komende zondag.

Deel bericht

Terug naar boven