Gemert dinsdag thuis tegen Juliana’31

10 augustus 2020

De vernieuwde selectie van Gemert presenteert zich dinsdagavond (11 augustus) aan het eigen publiek. Tegenstander in de oefenpot is Juliana’31 uit het Gelderse Malden. 

Voor de eigen supporters is het de eerste mogelijkheid om de nieuwelingen aan het werk te zien. De selectie van trainer Reinald Boeren werd deze zomer versterkt met Moreno Koenders, Johan van Lierop, Erik van Loon, Jeremy Raaijmakers, Gregory Lammers en doelman Stefan Tielemans. Vanuit het tweede team en de eigen opleiding maakten Hazem Ben Rouba, Luc Lentjes en Jorg van Zutphen de stap naar de eerste selectie.

Zij zullen zich voor een deel dinsdagavond presenteren aan het thuispubliek. De wedstrijd tegen de hoofdklasser op sportpark Molenbroek begint om 20.00 uur. De entree is gratis.

 

 

Deel bericht

Terug naar boven