Gemert 3 en 9 vieren feest!

13 mei 2019

Terwijl Gemert 1 moest afhaken in de titelrace was het zondag toch feest op sportpark Molenbroek. Twee seniorenteams van de zwartwitten werden immers kampioen. Gemert 3 deed dat door een overwinning op Sparta’18 uit Sevenum. Het werd 0-2, waardoor de ploeg onbereikbaar is geworden voor de concurrentie.

Bij terugkomst in Gemert was er al een team flink aan het feesten. Het negende werd zondag voor het tweede achtereenvolgende seizoen kampioen. In een topper tegen Festilent op eigen veld werd het maar liefst 7-1.

Mannen, allemaal gefeliciteerd!

Bij onze senioren kunnen nóg twee teams kampioen worden. Gemert 2 kan het karwei komende zondag afmaken in de uitwedstrijd tegen Bekkerveld. Aanvang in Limburg is 11.00 uur. Ook Gemert 4 staat er als koploper goed voor met nog twee duels te gaan. De ploeg speelt zondag uit tegen Blauw-Geel’38.

Succes!

 

 

Deel bericht

Terug naar boven