Gemert 2 viert kampioenschap met zege

22 mei 2023

Gemert 2 heeft zondag uitbundig feest gevierd. De ploeg won in extremis van Heeswijk en zette daarmee het kampioenschap extra luister bij. 

Een week eerder pakte de ploeg zonder zelf te spelen al de titel in de reserve eerste klasse. Door puntenverlies van concurrent Rhode waren de zwartwitten niet meer te achterhalen en was promotie naar de reserve hoofdklasse al een feit. 

Zondag vond de kampioenswedstrijd plaats, uit tegen Heeswijk, dat de gasten uit Gemert met een erehaag ontving. Vervolgens zag het er lange tijd niet naar uit dat Gemert 2 zou winnen. Tot diep in de tweede helft leidde Heeswijk met 2-0. Bovendien stond Gemert inmiddels met een man minder op het veld na een rode kaart. Toch richtten de zwartwitten zich op. Met drie doelpunten in de slotfase werd Heeswijk alsnog teruggewezen: 2-3.

Proficiat mannen!

Deel bericht

Terug naar boven