Gemert 2 ontvangt trainingspakken van Klassieke Veranda

20 september 2017

Geert en Carla Kuijpers van Klassieke Veranda uit Gemert sponsoren voor de komende 3 jaar het tweede team van vv Gemert met trainingspakken.

Klassieke Veranda is opgericht in 2000. Door Geert Kuypers. Opgericht vanuit de wens om meer van zichzelf in zijn werk kwijt te kunnen. Meer creativiteit, meer authentiek vakmanschap en meer liefde voor hout. Die wens viel samen met een toenemende behoefte bij mensen aan eigenheid; aan ‘een leven zoals ik dat wil’.

Klassieke Veranda groeide hard. Vanuit de visie dat de veranda nooit een op zichzelf staand iets is, maar altijd onderdeel van een groter geheel. De veranda die functioneel is. Dat vooropgesteld: een houten veranda moet ook functioneel zijn. Een decorstuk aan huis en een eenheid mét het huis.

Klassieke Veranda is te vinden aan:

Dieze 9
5422 VS Gemert
0492 361 211
Mobiel: +31 (0) 6 16 55 47 92

https://www.facebook.com/klassiekeveranda/

www.klassiekeveranda.nl

 

Deel bericht

Terug naar boven