Gemert 10 kampioen!

26 mei 2024

Gemert 10 is zondagmiddag kampioen geworden in de zesde klasse! De ploeg rekende in de laatste thuiswedstrijd af met buurman en nummer drie van de ranglijst, Sparta’25 7. Het werd liefst 5-1.

Met die overwinning waren de zwartwitten niet meer te achterhalen voor de enig overgebleven concurrent sv De Braak, dat eindigt op één punt achterstand. Deze twee teams waren zeer dominant in de zesde klasse.

Dat de titel meer dan verdiend is, blijkt wel uit de cijfers. Van de 22 wedstrijden verloor Gemert er slechts één en werd één gelijkspel geboekt. Twintig keer werden de drie punten gepakt. Gemert 10 scoorde 148 keer en kreeg er slechts 21 tegen.

Na het laatste fluitsignaal van de derby tegen Sparta’25 barstte het feest los.

Namens vv Gemert; proficiat!

 

 

Deel bericht

Terug naar boven