Gemert 023 kampioen en terug naar 1e divisie!

14 mei 2023

Het O23 beloftenteam van vv Gemert keert terug in de eerste divisie! De ploeg van Mats Raijmakers, Gert-Jan van den Eijnden, Petro Smits en Pepijn Vroomans pakte de titel zaterdagmiddag dankzij een 6-4 overwinning op TEC. Doordat nummer twee DOVO eerder op de dag al punten had verspeeld, was het kampioenschap binnen!

Met nog één duel te gaan is de marge op DOVO nu zes punten. Het werd wel een bizarre kampioenschapwedstrijd. Gemert leidde zaterdagmiddag halverwege met liefst 5-0, maar liet TEC na rust nog dichtbij komen. Het werd uiteindelijk 6-4, waarna de champagne ontkurkt kon worden en er een mooi feestje losbarstte.

Proficiat mannen! Zie hieronder enkele foto’s, met dank aan Jan Vroomans! Kijk voor meer op de FB-pagina van Jan.

 

 

Deel bericht

Terug naar boven