Geluk en beetje pech op eerste dag ballonfestijn

1 september 2017

Geluk en pech streden om voorrang bij de eerste dag van de 25e editie van het Gemerts Ballonfestijn. Vele ballonnen kozen aan het begin van de avond het luchtruim vanaf de velden van vv Gemert, waar de velden omzoomd waren door rijen mensen. Wat was het druk en gezellig! Toen iedereen zich opmaakte voor de climax, het opstijgen van ’s werelds grootste ballon ‘de racer’, ging het mis. Een naderende bui gooide roet in het eten. De motorracer was half gevuld met hete lucht, maar moest in allerijl worden ingepakt voordat ie nat zou worden.  Dat lukte met vereende krachten.

Toch kijken we terug op een geslaagde eerste dag! Zaterdag is er een nieuwe kans. Ook dan zal de racer aanwezig zijn. Om 17 uur gaan de poorten open voor de tweede dag. Opnieuw zullen zo’n twintig ballonnen opstijgen vanaf de accommodatie van vv Gemert. Met muziek, een hapje en een drankje is het goed toeven op de velden. Om 22.00 uur staat de Night Glow op het programma.

Tot zaterdag!

Hier volgen enkele foto’s van Frans Brzoskowski

Deel bericht

Terug naar boven