Geen teampagina’s meer op site

5 september 2017

Een bericht voor de actieve voetballers van vv Gemert;

zoals jullie wellicht al gezien hadden hebben biedt deze site niet langer ’teampagina’s’. Dit besluit is genomen omdat de laatste jaren bleek dat steeds minder teams hun pagina’s up-to-date hielden. Het ging afgelopen jaar nog maar om enkele jeugdteams., waardoor de overzichtspagina een rommelige aanblik bood.

De ’teampagina’s  zijn als online-onderdeel een beetje ingehaald door de opmars van whats-app-groepen en een KNVB-app als voetbal.nl.

Hetzelfde geldt voor de teamfoto’s, die jaarlijks na de start van het seizoen werden gemaakt van alle jeugdelftallen. De ervaring van de laatste jaren leert ons dat steeds minder foto’s besteld werden en dat teamfoto’s vaker zelf werden gemaakt met eigen telefoons of fototoestellen. Ook was er een flink aantal teams dat de foto’s wel bestelde, maar vervolgens niet ophaalde.

Daarom is er met ingang van dit seizoen tevens voor gekozen om geen teamfoto’s van de jeugdelftallen te maken.

vv Gemert

 

 

 

 

 

Deel bericht

Terug naar boven