Team Gimmert Goes Alpe d’HuZes bij Gemert-Hoogland

22 mei 2022

Sinds 2010 zet team ‘Gimmert goes Alpe d’HuZes’ zich jaarlijks in om een zo groot mogelijk bedrag bij elkaar te krijgen voor onderzoek naar de ziekte kanker. Als tegenprestatie gaat het team fietsend of wandelend, zo vaak als mogelijk, de Franse Alpe d’Huez beklimmen. Dit jaar op donderdag 2 juni.

Op zondag 22 mei organiseert het team haar jaarlijkse uitzwaaidag. Dit is altijd in het laatste weekend voordat men afreist naar Frankrijk om al haar donatie/sponsorgelden te verzilveren.

Een mooie dag met activiteiten om het team van extra donatiegelden te voorzien.

Het team is dan ook zeer verheugd dat zij deze dag bij vv Gemert onder de aandacht mogen brengen. In de rust en na de wedstrijd van Gemert 1 tegen Hoogland heeft u de mogelijkheid om een donatie te doen (contant of tikkie). Hiermee toont u aan om samen met het team de strijd tegen kanker aan te gaan.

Iedereen alvast hartelijk dankt.

Team Gimmert goes Alpe d’HuZes

Deel bericht

Terug naar boven