E9, C4 en C5 najaarskampioen!

5 december 2015

Zaterdag mocht onze vereniging liefst drie jeugdkampioenen inhalen. E9 pakte de titel met een 1-19 overwinning op VOW E2. Het team is daardoor niet meer te achterhalen door nummer twee Avanti E4, dat uiteindelijk één punt minder bemachtigde.

Ook bij C5 konden de bloemetjes buiten. Ook deze zwartwitten moesten zaterdag uit spelen, bij DVG C2. De uitslag sprak boekdelen: 2-10. Na negen wedstrijden staat Gemert fier bovenaan, met Rhode C4 en Blauw-Geel’38 C8 als voornaamste belagers op de plaatsen twee en drie.

C4 had het in de laatste wedstrijd moeilijker, maar uit tegen directe concurrent Blauw Geel’38 werd het knap 1-1 en dat was voldoende voor de najaarstitel.

Voetbalvereniging Gemert wenst alle kampioenen proficiat!

C4kampioensfoto

C4 kampioen!

C5-res

C5 viert de titel!

 

Deel bericht

Terug naar boven