Duane Villanueva terug bij Gemert

19 april 2017

De technische commissie van vv Gemert heeft woensdag een akkoord bereikt met Duane Villanueva. De linksbenige aanvallend ingestelde speler komt de selectie van de zwartwitten met ingang van het nieuwe seizoen versterken.

Duane is 25 jaar en speelde in zijn opleiding bij de jeugd van FC Den Bosch en Gemert. Hij werd al op jonge leeftijd bij de selectie van het Gemertse vaandelteam gehaald, maar werd teruggeworpen door blessures.

De Gemertenaar maakte daarop de keuze om het een stapje lager te proberen bij NIVO Sparta in Zaltbommel. ,,Daar heeft hij zich geweldig doorontwikkeld”, zegt Anthony Geurts namens de TC. ,,En is hij een van de dragers van het elftal geworden. We zijn blij dat hij weer bij ons aansluit.”

 

 

Deel bericht

Terug naar boven