Doe mee met de EK-poule van vv Gemert!

4 juni 2024

Met ingang van vandaag beginnen we met een EK-poule speciaal voor de leden van vv Gemert! Voorspel hoe het toernooi gaat verlopen. Iedereen kan GRATIS meedoen, groot en klein, jong en oud. Wie wordt de grootste voetbalkenner van onze club?

We gaan het beleven met de EK VV GEMERT Subleague van Scorito.

Meedoen is eenvoudig. Klik op onderstaande link en alles wijst zichzelf. Iedereen kan meestrijden om de hoogste eer: leden, supporters, sponsors, vrijwilligers, leiders, trainers, ouders, opa’s en oma’s. Maar: alleen leden van vv Gemert komen in aanmerking voor de prijsjes, die we later bekend maken.

Dus aarzel niet en maak het Europees kampioenschap nog leuker dat het al is.

https://www.scorito.com/subleague/778335/ek-voetbal-2024/ek-vv-gemert/1aee5c76-59a4-4503-815a-b64b5bbf248b

Veel plezier!

Deel bericht

Terug naar boven