Dennis van Rooij vertrekt bij vv Gemert

25 april 2019
Dennis van Rooij maakt volgend seizoen geen deel meer uit van de selectie van vv Gemert. Aanleiding is de combinatie van de weinige speelminuten die de verdediger dit seizoen maakt in de hoofdmacht en veranderde studie-omstandigheden. De Gemertenaar gaat na de zomer studeren in Nijmegen.
Dennis doorliep de hele jeugdopleiding van vv Gemert en maakte in het seizoen 2016-2017 als tiener zijn debuut in de hoofdmacht. Bij de start van het daaropvolgende seizoen dwong hij – rechtstreeks van de O19-jeugd – een basisplaats af in het hart van de zwartwitte defensie. Dit seizoen maakt hij veel minder minuten in het vaandelteam.
Voor komend seizoen gaat Dennis mogelijk een nieuwe club zoeken in de buurt van Nijmegen.

Deel bericht

Terug naar boven