Dennis Groen nieuwe aanwinst vv Gemert

4 maart 2017

vv Gemert maakt opnieuw een versterking voor het nieuwe seizoen bekend. Nadat afgelopen woensdag Ruben Rodrigues werd gepresenteerd kwam de technische commissie zaterdagmiddag tot overeenstemming met de linksbenige middenvelder Dennis Groen.

Dennis Groen is afkomstig van eersteklasser sv Deurne, waar hij op jonge leeftijd begon met voetballen. Al vroeg werd hij opgepikt door PSV, waar hij tot de C1 in de jeugdopleiding speelde. Daarna keerde hij terug naar sv Deurne om in sneltreintempo naar het eerste elftal door te groeien. Op zijn zestiende jaar maakte hij zijn debuut in de hoofdmacht. Dennis is nog maar 22 jaar, maar is al aan zijn vijfde volle seizoen in Deurne 1 bezig.

De technische commissie van vv Gemert en de Deurnese middenvelder zijn blij met de overeenkomst. ,,Voor mij is Gemert sportief een stapje hogerop”, aldus Dennis zaterdagmiddag als hij al voor de presentatie al even het zwartwit over de schouders trekt.

Deel bericht

Terug naar boven