Dennis Dekkers vertrekt bij vv Gemert

3 januari 2018

Voetbalvereniging Gemert en Dennis Dekkers nemen aan het einde van dit seizoen afscheid van elkaar. De huidige hoofdtrainer, bezig aan zijn tweede seizoen op sportpark Molenbroek, heeft te kennen gegeven het lopende contract niet te willen verlengen.

Het besluit van Dennis Dekkers heeft een persoonlijke achtergrond. Na zijn verhuizing (van Vlijmen naar Waspik) valt de combinatie privé, werk en voetbal hem steeds zwaarder, vandaar dat hij nu de knoop heeft doorgehakt.

Technische Commissie en bestuur van vv Gemert betreuren dat besluit, maar respecteren uiteraard zijn keuze. De TC gaat per direct op zoek naar een geschikte opvolger.

Dennis Dekkers kwam in de zomer van 2016 vanuit OJC Rosmalen naar Gemert. Vorig seizoen eindigde Gemert op een achtste plaats, deze editie staan de zwartwitten op een veelbelovende tweede plaats in de Hoofdklasse B.

Update

Inmiddels is tevens bekend dat Dennis Dekkers zijn trainersloopbaan vanaf komend seizoen voort gaat zetten bij eersteklasser Best Vooruit.

 

 

Deel bericht

Terug naar boven