De pool van de Supportersclub: doe je weer mee?

14 augustus 2022

Zoals elk seizoen organiseert de Supportersvereniging van vv Gemert een pool, waarbij je kunt voorspellen hoe het Gemert 1 zal vergaan in het komende seizoen. Doe je weer mee? 

De kosten bedragen eenmalig vijf euro. Deelname staat open voor iedereen; je hoeft geen lid te zijn van de Supportersclub. Voor de deelnemers die op de eerste drie plaatsen eindigen, ligt aan het einde van het seizoen een mooie prijs te wachten.

Wil je meedoen en formulier deel 1 toegestuurd krijgen? Meld je dan even via een mailtje naar supclubvvgemert@gmail.com. Via dit mailadres is alle je alle informatie over de pool of lidmaatschap van de Supportersvereniging te verkrijgen.

We zien jullie aanvragen graag tegemoet!

De Supportersvereniging

Deel bericht

Terug naar boven