Dag 2 in Torrevieja

8 januari 2016

Torrevieja dag 2, de eerste trainingen en persoonlijke gesprekken

Vandaag begon het eindelijk voor het echie. Gisteravond hebben we, samen met ex-prof Theo Janssen, alvast even Torrevieja verkend en dat was bij sommigen prima te zien aan het ontbijt. Veel tijd om te herstellen was er echter niet, want om 10.00 uur stond de eerste training op het programma.
Met een bus gingen we naar Torrevieja Sportcity, met prima kunstgras veld, op een mooie locatie naast het stadion van FC Torrevieja. De omstandigheden waren goed, maar daardoor zeker niet minder zwaar. Onder een strakblauwe lucht en warme zon werkten Gemert 1 en Gemert 2 hun beide trainingen af.
De mannen van Gemert 2 genoten vervolgens van een vrije middag. Trainer Rob Vaessen benutte deze middag voor persoonlijke gesprekken met zijn spelers. Voor Gemert 1 stond na de lunch nog een sessie op het programma waarin partijvormen centraal stonden.
 In de avond volgden ook voor Gemert 1 persoonlijke gesprekken met trainer Bert Ruijsch. Al met al een prima dag waarin goede arbeid verricht is.
Hasta Mañana
IMG_0608 IMG_0609 IMG_0610 IMG_0607 IMG_0605 IMG_0602

Deel bericht

Terug naar boven