Dag 1 in Torrevieja

7 januari 2016

Gemert 1 en 2 zijn op trainingskamp in het Spaanse Torrevieja. Dagelijks komt er een update.

Dag 1, donderdag 7 januari, verzamelen Eindhoven Airport en aankomst Torrevieja

Vandaag eindelijk de start van het trainingskamp. Om 15.00 uur was het verzamelen op Eindhoven Airport en om 17.10 uur stond de vlucht naar Alicante op het programma. Na hartelijke begroetingen op het vliegveld en de welbekende beste wensen was het al snel tijd om in te checken.

Na een prima vlucht van twee en een half uur zijn we om 19.40 uur geland op het vliegveld van Alicante. De eerste problemen ontstonden aan de bagageband. Enkele koffers waren nog niet voorbijgekomen en de band stopte. Gelukkig regelde Theo van den Boogaard in zijn beste Spaans dat ook de ontbrekende koffers arriveerden.

Op het vliegveld stond de bus al te wachten en was het op naar het hotel in Torrevieja. Met nog een busrit van een klein uur kwamen we aan in het hotel, waar dan eindelijk gegeten kon worden.

Voor Gemert 1 staan er morgen twee trainingen op het programma, Gemert 2 traint éénmaal.

Hasta Manaña

image1 IMG_0588

image4

IMG_0599

Deel bericht

Terug naar boven