Creatieve actie in kader Alpe d’Huzes

4 oktober 2018

Beste voetballers/ouders/vrijwilligers,

Iedereen die aan Alpe d’HuZes meedoet heeft zo zijn eigen redenen. Sommigen ter nagedachtenis aan mensen die te vroeg zijn overleden aan kanker. Anderen ter inspiratie van de mensen die nu aan het strijden zijn, onmacht omzetten in kracht. Je inzetten voor dit goede doel is een signaal naar vrienden en bekenden dat ze er niet alleen voor staan. Je kunt mensen helpen, inspireren of bewust maken….

Anita van Uden, die dit jaar haar man Pedro heeft verloren, en Chantal van ‘de Fleurige Creatie’ hebben een creatieve actie verzonnen om geld in te zamelen. Zoals bekend was Pedro een zeer gewaardeerde vrijwilliger van onze club.

Wil je weten wat die actie inhoudt? Klik hier voor meer informatie.

Bedankt voor jullie steun, namens Anita en Chantal,

vv Gemert

Deel bericht

Terug naar boven