Indeling en programma Hoofdklasse B

2 juli 2018

De voorlopige indeling van de hoofdklasse B voor komend seizoen. Dit is een concept, dat nog aangepast kan worden. De klasse zal voor de zwartwitten zeven nieuwe clubs herbergen: Alphense Boys uit Alphen aan de Rijn (ZH), Leonidas (Rotterdam), Magreb’90 (Utrecht), De Meern (Utrecht), RKAVV (Leidschendam), Minor (Nuth) en Unitas (Gorinchem).

De eerste competitiewedstrijd  van Gemert staat gepland op 2 september: uit tegen  Halsteren. De eerste thuiswedstrijd is op 9 september tegen IFC  uit Hendrik-Ido-Ambacht. Dan volgen De Meern (thuis), rksv Minor (uit) en Groene Ster (thuis). Klik hier voor het complete programma.

De concept-indeling:

Alphense Boys
Baronie
Gemert
Groene Ster
Halsteren
IFC
Leonidas
Magreb’90
De Meern
RKAVV
Minor
Nuenen
Meerssen
UDI’19
Unitas
Vlissingen

Deel bericht

Terug naar boven