Chafik Mezziani vertrekt aan einde seizoen

4 maart 2022

Het verblijf van Chafik Mezziani bij Gemert blijft beperkt tot één seizoen. De middenvelder, die afgelopen zomer overkwam van Mierlo-Hout, neemt komende zomer afscheid van de zwartwitten.

Mezziani heeft zelf die beslissing genomen, hoewel hij regelmatig een basisplaats heeft danwel dicht tegen de eerste elf aanzit. ,,Met name qua druk is er een groot verschil tussen de tweede klasse en de derde divisie”, legt hij uit. ,,Dat heb ik misschien een beetje onderschat. Ik merk aan mezelf dat ik niet vrijuit kan voetballen. Hoewel ik het prima naar mijn zin heb bij de club, voelde het te vaak meer als werk dan als hobby.”

De Technische Commissie betreurt dat besluit en had de gewenning graag nog wat meer tijd gegund. ,,We hebben vaker gezien dat het meer dan één seizoen vergt om vanuit een lager niveau de omschakeling te maken”, zegt Anthony Geurts. ,,We vinden het dus jammer. Maar het is de keuze van Chafik, die we natuurlijk respecteren.”

 

Deel bericht

Terug naar boven