Carola van Wanrooij nieuwe trainster Dames 1

30 maart 2016
Carola van Wanrooij is met ingang van het volgende seizoen de nieuwe trainer/coach van het eerste Damesteam van vv Gemert. De Gemertse zette dinsdag een handtekenening in het bijzijn van de nieuwe voorzitter Carlo Hazenveld en Teamleider Financiën Wouter van Erp.
Carola is een bekend gezicht op sportpark Molenbroek. Ze heeft zelf 20 jaar gevoetbald. In die periode is dat vaak in combinatie geweest met  trainerschap van meisjesteams. Vanaf haar veertiende speelde ze in dames 1. Op dat moment was haar moeder Berdy trainster van dames 1. Berdy is nu de coördinator van het damesvoetbal.
Carola (32) volgt Carlo Vermeulen (geassisteerd door Irene Leenders)  op. Carola is gediplomeerd trainster (Trainer-Coach 3).
Wij wensen haar veel succes in haar nieuwe rol!
Carola v Wanrooij-101
Foto’s Frans Brzoskowski

Deel bericht

Terug naar boven