Bram Jacobs en Joop Daniëls ook volgend seizoen bij Gemert

28 februari 2022

In het carnavalsweekend kwam er goed nieuws vanuit de Technische Commissie. Joop Daniëls en Bram Jacobs spelen ook volgend seizoen in het zwartwit. Beiden verlengen hun verbintenis met een jaar.

Bram Jacobs behoort zo langzamerhand tot het meubilair van de club. De 32-jarige centrale verdediger, die in 2016 overkwam van Volharding, begint in de zomer aan zijn zevende seizoen op sportpark Molenbroek.
Joop Daniëls maakte in de 2019 de overstap naar de zwartwitten. De aanvallende middenvelder begint derhalve aan zijn vierde seizoen bij Gemert.

De selectie voor volgend seizoen herbergt inmiddels acht namen. Eerder werd al overeenstemming bereikt met Ralf Kemper, Stefan Tielemans, Gregory Lammers, Erwin van den Broek, Hazem Ben Rouba en Romeo Okonkwo.

Deel bericht

Terug naar boven